CM41532768DZFT | CITIZEN FINEDEVICE
CITIZEN FINEDEVICE CM41532768DZFT
CM415 Series 32.768 kHz ±20 ppm 12.5 pF -40 to +85 °C SMT Tuning Fork Crystal